Nepálští studenti biblických škol čekají na podporu

Studenti biblické školy z Nepálu čekající na podporu

Veškeré informace o tomto projektu najdete v rozcestníku Nepálští studenti biblických škol. Pokud není přímo u konkrétního studenta uvedena žádná částka podpory, potřebuje podporu plnou.
Chcete-li podporovat poloviční nebo nižší podporou, můžete se k tomu rozhodnout i u studenta, který zatím potřebuje plnou podporu.
Upozornění: Přihláška k podpoře nefunguje správně v některých prohlížečích, zejména v prohlížeči Internet Explorer verze 8. Pokud máte při vyplňování přihlášky potíže se zobrazením jednotlivých kroků, velice se Vám omlouváme. V tom případě si prosím stáhněte přihlášku ve wordu a pošlete nám ji vyplněnou na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Pracujeme na odstranění této závady.

V současné době očekáváme ze zahraničí údaje o nových potřebných studentech. Chcete-li, abychom Vás informovali, až je zde zveřejníme, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Odkaz na staré stránky EN

Plovoucí horní menu

Google web tracking - měření rychlosti

Ostatní css, js