Nepálští studenti biblických škol čekají na podporu

Studenti biblické školy z Nepálu čekající na podporu

Veškeré informace o tomto projektu najdete v rozcestníku Nepálští studenti biblických škol. Pokud není přímo u konkrétního studenta uvedena žádná částka podpory, potřebuje podporu plnou.
Chcete-li podporovat poloviční nebo nižší podporou, můžete se k tomu rozhodnout i u studenta, který zatím potřebuje plnou podporu.
Upozornění: Pokud máte při vyplňování přihlášky k podpoře potíže se zobrazením jednotlivých kroků, obraťte se na nás (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) nebo si pročtěte článek Pravidla podpory, vyplňte přihlášku ve wordu a pošlete nám ji vyplněnou na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 • Tarun Kesharwani
  Fotka
  Narodil se 4. října 1998.
  Tarun pochází z indické hinduistické rodiny. Narodil se s deformovanou nohou, což mu působilo velké bolesti. Rodina s Tarunem navštívila mnoho lékařů, ale jeho stav se spíše zhoršoval. Jednou ho matka vzala ke svým věřícím rodičům. Když viděli jeho bolest, každý den se za něj modlili. Po pobytu u prarodičů se Tarunova noha zázračně uzdravila a i duševně se chlapec v mnohém změnil. Po této zkušenosti se Tarun i jeho matka odevzdali Bohu.
  Tarun studuje v 1. ročníku bakalářského studia teologie na Biblické škole Doon, kde se chce připravit pro službu mladým. Studium by měl dokončit na jaře 2022.
  Plná podpora je 1800 Kč měsíčně, je možné podporovat i poloviční podporou. Umožňujeme i nižší podporu tak, aby student měl maximálně tři dárce nezávislé na sobě. Nejnižší možná podpora je 500 Kč měsíčně.
 • Karuna Gajmer
  Fotka
  Narodila se 29. června 2000.
  Karuna vyrostla ve věřící rodině, její rodiče slouží v místním křesťanském sboru. Rodina pochází z Nepálu, ale usadila se v Indii ve městě Dehradun ve státě Uttarákhand. Karuna od dětství chodila do shromáždění a nedělní školy. V různých životních událostech byla svědkem mnoha zázraků, které ji utvrdily v tom, že Bůh je jediný, na koho se chce v životě spoléhat. V současnosti studuje ve 2. ročníku bakalářského teologického programu na Nové teologické univerzitě a studium by měla dokončit na jaře roku 2022. Po absolvování studia chce pracovat jako profesionální služebník v církvi, případně v církevních organizacích.
  Plná podpora je 1800 Kč měsíčně, je možné podporovat i poloviční částkou; umožňujeme i nižší podporu tak, aby student měl maximálně tři dárce nezávislé na sobě. Nejnižší možná podpora je 500 Kč měsíčně.

 

Odkaz na staré stránky EN

Plovoucí horní menu

Google web tracking - měření rychlosti

Ostatní css, js

Každý člověk má svůj příběh a Vy se můžete stát jeho důležitou součástí.
Díky dárcům podporujeme veřejně prospěšné projekty v České republice i v zahraničí.

 
Podporujte s námi potřebné: Finanční dary