Dříve jsme podpořili

Jan Novák v programu od 1. 9. 2016 do 28. 2. 2021
Působil v organizaci:
Maják, o.p.s.
Oblast: Liberec
Eliška Zeisková v programu od 1. 1. 2019 do 31. 5. 2020
Působila jako OSVČ.
Oblast: Příbram
Jana Řezníčková v programu od 1. 9. 2018 do 29. 2. 2020
Působila v organizaci:
Národní iniciativa pro život, o.p.s. (NIŽ)
Oblast: Plzeň
Martin Růžička v programu od 1. 1. 2009 do 31. 5. 2019
Působil v organizaci:
Dům křesťanské pomoci Betel o.s. do listopadu 2011,
dále: Sbor Bratrské jednoty baptistů v Litoměřicích
Oblast: Litoměřice
Patrik Müller v programu od 1. 1. 2003 do 31. 12. 2017
Působil v organizaci:
Maják o.p.s. od 1.1.2003 do 30.6.2015
Sbor Jednoty bratrské v Chrastavě od 1.7.2015 do 31.5.2016
Jednota bratrská Hrádek nad Nisou od 1.6.2016 do 31.12.2017
Oblast: Liberec, Hrádek nad Nisou
Ida Pencová v programu od 1. 9. 2011 do 30. 11. 2017
Působila v organizaci:
Apoštolská církev, sbor Varnsdorf od 1.9.2011 do 31.5.2016
Hope4kids, z.s. od 1.6.2016 do 30.11.2017
Oblast: Varnsdorf, Kolín
Ida Pencová je v programu “Zdravá mládež” znovu od 1. 9. 2020.
Karla Mihatschová v programu od 1. 8. 2012 do 30. 11. 2017
Působila v organizaci:
Apoštolská církev sbor Kolín od 1.8.2012 do 31.8.2015
Hope4kids, z.s. od 1.9.2015 do 30.11.2017
Oblast: Trutnov
Pavel Slepička v programu od 1. 9. 2014 do 30. 11. 2017
Působil v organizaci:
Apoštolská církev sbor Prostějov od 1.9.2014 do 31.5.2016
YMCA Olomouc, o.s. od 1.6.2016 do 30.11.2017
Oblast: Prostějov
Miloslav Fanta v programu od 1. 2. 2006 do 31. 5. 2016
Působil v organizaci: Slánka, z.s.
Oblast: Mladá Boleslav
Helena Komasová v programu od 1. 9. 2012 do 31. 5. 2016
Působila v organizaci:
Klub Pathfinder, z.s
Oblast: Písek, Milevsko
Bc. Roman Kladivo v programu od 1. 7. 2006 do 30. 4. 2014
Působil v organizaci:
Maják, o.p.s.
Oblast: Liberec
Władysław Motyka v programu od 1. 5. 2012 do 30. 4. 2014
Působil v organizaci:
Církev živého Boha sbor Frýdek-Místek od 1. 5. 2012 do 30. 4. 2013
Dzoe, o.s. od 1. 5. 2013 do 30. 4. 2014
Oblast: Frýdek-Místek, Krnov
Bc. Petra Mecnerová v programu od 1. 2. 2007 do 30. 4. 2010
Působila v organizaci:
Filadelfie o. s. od 1. 2. 2007 do 31. 12. 2007
Pavučina, o. s. Den, pobočka Ostrava od 1. 1. 2008 do 30. 4. 2010
Oblast: Frýdek-Místek, později Ostrava
Petra Mecnerová je v programu “Zdravá mládež” znovu od 1. 9. 2020.
Roman Želonka  v programu od 1. 1. 2008 do 30. 4. 2010
Působil v organizaci: Občanské sdružení ZIP
Oblast: Havířov
Ing. Martin Čechák v programu od 1. 1. 2001 do 31. 12. 2008
Působil v organizaci:
Unie Kompas od 1. 1. 2001 do 30. 6. 2003
Jaspis, o.s. od 1. 7. 2003 do 31. 12. 2008
Oblast: Zlín, později Kroměříž
Lektor si přál skrýt své jméno z důvodů, které respektujeme.
V programu od 1. 1. 2003 do 31. 12. 2007
Působil v organizaci:
Občanské sdružení ZIP
Oblast: Havířov
Vojtěch Horáček v programu od 1. 1. 2003 do 31. 1. 2007
Působil v organizaci:
Občanské sdružení Filadelfia
Oblast: Blansko

Lucie Eliášová (za svobodna Baštecká) v programu od 1. 1. 2003 do 31. 5. 2006
Působila v organizaci:
Unie Kompas
Oblast: Zlín
Mgr. František Krampota v programu od 1. 1. 2001 do 31. 12. 2005
Působil v organizaci:
Sbor Církve bratrské v Chrudimi
Oblast: nadregionální
Zdeněk Pospíšil v programu od 1. 3. 2004 do 31. 12. 2005
Působil v organizaci:
Sbor Bratrské jednoty baptistů, Karlovy Vary
Oblast: nadregionální
Pavel Pabián v programu od 1. 1. 2002 do 31. 12. 2005
Působil v organizaci:
Občanské sdružení Libuše od 1. 1. 2002 do 30. 12. 2002
Sbor Křesťanské společenství Děčín od 1. 1. 2003 do 31. 12. 2005
Oblast: Litvínov, později nadregionální
Lenka Poskočilová, DiS. v programu od 1. 2. 2003 do 28. 2. 2004
Působila v organizaci:
Pro Vás, o. s.
Oblast: Olomouc
Michal Petratur, B.Th. v programu od 1. 7. 2003 do 31. 12. 2003
Působil v organizaci:
Unie Kompas
Oblast: Zlín
Arpád Csolák v programu od 1. 1. 2003 do 31. 12. 2003
Působil v organizaci:
Sbor Jednoty bratrské v Praze
Oblast: Praha
Ivana Opravilová v programu od 1. 4. 2001 do 31. 12. 2003
Působila v organizaci:
Občanské sdružení Slunce svítí pro každého
Oblast: Vysoké Mýto
Ing. Dalibor Novák v programu od 1. 9. 2002 do 30. 9. 2003
Působil v organizaci:
Archa, občanské sdružení
Oblast: České Budějovice
Jiří Lachman v programu od 1. 9. 2001 do 31. 3. 2003
Působil v organizaci:
EXODUS, občanské sdružení
Oblast: Vlašim
Emilie Kramolišová v programu od 1. 1. 2002 do 31. 12. 2002
Působila v organizaci:
Unie Kompas
Oblast: Zlín
Michal Malina v programu od 1. 1. 2001 do 31. 12. 2002
Působil v organizaci:
Sbor Apoštolské církve v Havířově
Oblast: Havířov
Michal Malina je v programu Zdravá mládež znovu od 1. 5. 2010.
Jiří Kucián v programu od 1. 1. 2001 do 31. 12. 2002
Působil v organizaci:
Občanské sdružení Libuše
Oblast: Litvínov
RNDr. Jiří Preis v programu od 28. 9. 1999 do 31. 12. 2002
Působil v organizaci:
Křesťanské společenství Plzeň
Oblast: Plzeň
Mgr. Pavel Trefný v programu od 1. 9. 2000 do 31. 8. 2002
Působil v organizaci:
Sbor Církve bratrské v Praze 2
Oblast: Praha
Tomáš Gregor v programu od 10. 11. 1999 do 31. 12. 2000
Působil v organizaci:
Občanské sdružení Libuše
Oblast: Litvínov
Pavla Titěrová (za svobodna Přibylová) v programu od 10. 3. 2000 do 31. 12. 2000
Působila v organizaci:
Unie Kompas
Oblast: Zlín
Hana Branovická v programu od 1. 12. 1998 do 30. 4. 1999
Působila v organizaci:
Sbor Církve bratrské v Litvínově
Oblast: Litvínov

“Dříve, než jsme stanovili priority při vzniku činnosti nadace, uvažovali jsme, čím bychom asi nejvíc přispěli nebo lépe prospěli této zemi. Společně se zřizovateli nadace jsme prožívali a jevilo se nám, že v té době na začátku 90. let minulého století bude nejúčelnější oslovit mladou generaci. Vnímali jsme, že tam je asi největší potenciál a že to je oblast, do které bychom chtěli investovat a na kterou bychom se chtěli zaměřit. Rozhodli jsme se, že bude nejúčelnější oslovit mladé právě v té oblasti, která se nám v naší zemi zdála jakoby tabuizovaná, jako by problémy, které se v těchto oblastech vztahů, sexu a i případného nebezpečí objevují, byly považovány za něco vedlejšího, nepodstatného. Nikdo se tím příliš nezabýval, a tak se rodil program Zdravá mládež…”

Jiří Krejčí, předseda správní rady, rok 2006