Ivo Neuvirt, říjen 2016
Ivo Neuvirt přednáší na ostravských školách s podporou NMP už 11 let. Při našem prvním setkání před lety Ivo sám sebe označil za „chlapa od lopaty“. A přece se jeho činnost zapsala a stále zapisuje nesmazatelně do životů žáků a nachází skvělý ohlas u pedagogické veřejnosti v regionu. Ivo je na své přednášky pečlivě připraven, pokud jde o metodiku a prezentační materiály. Dává však studentům především sám sebe, přednáška vytváří široký prostor…










